Nasi uczniowie mistrzami i wicemistrzami powiatu lubelskiego w tenisie stołowym!!!

W dniu 26 października 2023 roku uczniowie ZSR CKZ w Pszczelej Woli pod opieką pana Jarosława Prusa brali udział w Powiatowej Licealiadzie  tenisa stołowego dziewcząt i chłopców  w Piotrowicach. Do rywalizacji oprócz wymienionych wyżej gospodarzy  przystąpiły szkoły z Pszczelej Woli, Niemiec i dwie drużyny  z bychawskiego Liceum i Technikum.

Nasi uczniowie zaprezentowali się naprawdę znakomicie. Maciej Bielecki i Antoni Kowalczyk wygrali swoje wszystkie mecze eliminacyjne spotykając się w Finale rozgrywek. Tam odrobinę lepszy okazał się Maciej Bielecki wygrywając 3:2.

Całkiem nieźle poszło naszym Dziewczętom – Ania Mańka została wicemistrzynią Powiatowej Licealiady przegrywając dopiero w finale, zaś Karina Łagut zajęła VII miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Chłopcy :

I miejsce – Maciej Bielecki

II miejsce – Antoni Kowalczyk

Dziewczęta:

II miejsce –  Anna Mańka

VII miejsce –  Karina Łagut

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom życząc dalszych sukcesów!