logo
moodle
logo75

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące  jest propozycją dla uczniów, którzy zainteresowani są dalszym kształceniem na poziomie studiów wyższych. Koncentrujemy się na doskonałym przygotowaniu do egzaminów maturalnych, m.in. poprzez bezpłatne zajęcia dodatkowe z wybranych przedmiotów. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów, proponując ciekawe zajęcia dodatkowe umożliwiające rozwój zainteresowań i pasji.

Liceum Ogólnokształcące – klasa jeździecka jest propozycją dla czynnych zawodników, uczniów, którzy mają doświadczenia związane z jeździectwem rekreacyjnym  jak i dla sprawnych fizycznie osób z pasją i predyspozycjami do współpracy z końmi i trenowania jeździectwa  którzy do tej pory  nie jeździli konno. 

Liceum Ogólnokształcące    klasa językowa jest propozycją dla tych, którzy pragną  doskonalić znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego, a w ramach zajęć programowych i pozalekcyjnych rozwijać swoje zainteresowania i przygotować się do jak najlepszego zdania matury.  Stosownie do profilu klasy szkoła oferuje:
zajęcia dodatkowe z przedmiotów kierunkowych przygotowujące do matury, naukę z wykorzystaniem nowoczesnych pracowni komputerowych oraz sal lekcyjnych zaopatrzonych w tablice interaktywne, spotkania tematyczne, wyjazdy krajowe oraz zagraniczne, konkursy, projekty, realizację zainteresowań poprzez uczestnictwo w kołach przedmiotowych 

dziennikarski (język polski, historia)

Ważne linki
Kategorie