Podsumowanie programu edukacyjnego PIP „Kultura bezpieczeństwa”

31 października 2023r. na terenie Targów Lublin, odbyło się uroczyste podsumowanie programu prewencyjnego „Kultura bezpieczeństwa” edycja 2022/2023 realizowanego we współpracy Państwowej Inspekcji Pracy ze szkołami ponadpodstawowymi. Celem programu jest propagowanie wśród uczniów niezbędnej wiedzy z zakresu prawa pracy.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości oraz przemówieniem Okręgowego Inspektora Pracy Małgorzaty Wojdy, podczas którego zgromadzeni goście usłyszeli słowa uznania za czynny udział i ogromne zaangażowanie w realizację programu. Podczas spotkania wręczono podziękowania dla szkół oraz świadectwa nauczycielom biorącym udział w tegorocznej edycji programu. Naszą szkołę reprezentowała pani Monika Adamczyk.