moodle

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Zapraszamy serdecznie wszystkich słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych na kiermasz charytatywny!!!

27.11.2021r.

W sobotę (27.11.2021r.) od godziny 10.00 do 13.00 w głównym holu szkoły odbędzie się kiermasz charytatywny zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Dochód z kiermaszu będzie w całości przeznaczony na budowę hospicjum dziecięcego.

Będą mogli Państwo zakupić cisto, kawę, herbatę, rękodzieło i gadżety.

Bardzo prosimy o wsparcie inicjatywy młodzieży i o Państwa uczestnictwo!

Czekamy w głównym holu szkoły!!!!

Informacje dla słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych i liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.

Szanowni Państwo w związku z coraz większą liczbą zachorowań na COVID 19 proszę o bezwzględne przestrzeganie wytycznych GIS i MEiN.

Na terenie szkoły obowiązuje:

noszenie maseczek w przestrzeniach wspólnych

dezynfekcja rąk przed wejściem do szkoły.

Prosimy również o spożywanie posiłków w wyznaczonych miejscach oraz sprzątnie po sobie na stołówce bez zbędnych komentarzy.

Stosowanie się do ww. zasad i zaleceń pozwoli nam dłużej cieszyć się możliwością prowadzenia zajęć w formie stacjonarnej.

Bożena Stępień

Lista przyjętych na kwalifikacyjny kurs zawodowy ROL.03 prowadzenie produkcji pszczelarskiej w zawodzie pszczelarz rozpoczynający zajęcia w roku szkolnym 2021/22 :

ROL.03_Grupa-1ABC-semestr-I-2021_2022

Uprzejmie informujemy, iż dla słuchaczy Kkz nie ma możliwości noclegu w internacie.

Osoby zainteresowane rezerwacją posiłków proszone są o złożenie zamówienia wyłącznie w formie elektronicznej. Adres, na który należy przesyłać informacje dotyczące posiłków brzmi:

[email protected]

Przy dokonywaniu przelewu na konto Bank Millennium 63 1160 2202 0000 0003 5376 6624
prosimy wziąć pod uwagę poniższy cennik:
Śniadanie – 5zł
Kolacja – 5 zł
Obiad – 12 zł

Uiszczone opłaty powinny dotyczyć wyłącznie posiłków zamówionych na jeden zjazd.

rezerwacja_druk

Zmianie uległ również czas wydawania posiłków:

• w piątki obiady wydawane są od godz. 13.30, zaś kolacje od godz. 18.30;

• w soboty i niedziele wydawanie posiłków wygląda następująco:

śniadanie – od godz. 7.00

obiad – od godz. 12.00

kolacja – od godz. 18.30

Wszelkie rezerwacje prosimy przesyłać do godz. 14.00 w czwartek poprzedzający dany zjazd.

Rezerwacja powinna dotyczyć tylko najbliższego zjazdu.

Wejście do serwisu>>>kliknij obrazek>>>