kkz p1 r1 j1 k1 LO1
moodle kkz tp2 tr2 j2 LO3

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Szanowni Państwo w związku z tym, że Powiat lubelski od 17.10.2020r. znajduje się w strefie czerwonej na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 praca szkoły w systemie dziennym i zaocznym realizowana będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Będą Państwo informowani na bieżąco o zmianie sposobu kształcenia.

W związku z sytuacją epidemiczną osoby z zagranicy, które są słuchaczami kwalifikacyjnych kursów zawodowych, zgodnie z wytycznymi GIS i MEN, aby mogły uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych podczas odbywających się zjazdów muszą poddać się 10 dniowej izolacji. W przeciwnym razie nie zostaną wpuszczone do szkoły. Nie dotyczy to osób, które na stałe są zameldowane w Polsce.

W  tym momencie proponujemy Państwu korzystanie z umieszczonych na naszej platformy Moodle dla dorosłych (osoby uczące się II rok) i platformy Moodle dla KKz ROL.03 (osoby rozpoczynające naukę) materiałów edukacyjnych z zajęć.

Dostęp do platformy można uzyskać wchodząc na stronę szkoły  www.pszczelawola.edu.pl

Osoby, które nie posiadają konta na naszej platformie proszone są o podanie aktualnego adresu e-mail przesyłając go na adres [email protected] , w informacji zwrotnej  przesłana zostanie instrukcja logowania.

Dyrekcja

Lista przyjętych na kwalifikacyjny kurs zawodowy ROL.03 prowadzenie produkcji pszczelarskiej w zawodzie pszczelarz rozpoczynający zajęcia w roku szkolnym 2020/21 :

lista przyjętych z podziałem na grupy (pdf)

Szanowni Państwo w tym momencie i w obecnej sytuacji związanej z COVID 19 podczas zjazdów nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu noclegów w internacie. Wyżywienie tak.

Wynika to z obowiązku przestrzegania procedur dotyczących młodzieży z zagranicy przybywającej do szkoły, która musi odbyć kilkunastodniową izolację w internacie. Na ten moment nie mamy tylu wolnych miejsc, by można było jeszcze Państwa zakwaterować. Dlatego zapraszamy Państwa do rezerwowania sobie noclegów w pobliskich gospodarstwa agroturystycznych, hotelach, motelach i pensjonatach. Oczywiście w momencie zakończenia izolacji naszej młodzieży przywrócimy możliwość korzystania z internatu. Mamy nadzieję, ze pomimo tej sytuacji przybędziecie Państwo na pierwsze zajęcia, na które już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy.

Podanie na kwalifikację ROL. 09 (Technik pszczelarz) i ROL.10 (Technik rolnik)

Szanowni Państwo , nie mieliśmy możliwości spotkać się pod koniec roku szkolnego, w związku z tym istnieje konieczność uzupełnienia dokumentacji. Dotyczy to słuchaczy, którzy kończą kursy w grudniu z kwalifikacji RL.04 (pszczelarz) i RL. 03 (rolnik). By móc kontynuować naukę w zawodach technikalnych w zakładce rekrutacja – dokumenty jest podanie o przyjęcie na kolejny kurs (przepraszamy takie procedury) z kwalifikacji ROL. 09 (Technik pszczelarz) i ROL.10 (Technik rolnik).

Prosimy o wydrukowanie podania, wypełnienie, podpisanie i przeslanie droga e-mail skanu na [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres zespołu szkół. Dziękujemy bardzo.

Szanowni Państwo zbliżają się terminy pierwszych zjazdów, bardzo proszę o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami w naszej Szkole i internacie w związku ze stanem pandemii. Procedury zostały opracowane na podstawie rozporządzeń i wytycznych MEN, GIS i MZ. Myślę, że dla naszego obustronnego dobra, musicie Państwo dostosować się do wytycznych zawartych w tych procedurach  byśmy mogli jak najdłużej bezpiecznie spotykać się na zajęciach.

Przyjeżdżając do szkoły proszę mieć wydrukowane i podpisane deklaracje wraz z ankietą.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA ZSR CKZ słuchacze

Deklaracja