Z KOLEJNĄ WIZYTĄ NA MECZU JAGIELLONI…

29 września 2019 na stadionie miejskim w Białymstoku rozgrywany był mecz w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Pogonią Szczecin. Już po raz piąty uczniowie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli zostali zaproszeni do udziału w  promocji miodu i produktów pszczelich, a przy okazji – prezentacji oferty edukacyjnej  Naszej Szkoły.

Nasza obecność na meczu Ekstraklasy była odpowiedzią Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Pszczelej Woli na kolejne już zaproszenie Jagiellonii Białystok do udziału w akcji promującej miód i produkty pszczele,  zdrowy tryb życia, jak również aktywne spędzanie wolnego czasu. Z Klubem z Podlasia (którego oficjalną maskotką jest PSZCZOŁA) Szkoła współpracuje już przeszło osiem lat i współpraca ta układa się doskonale.

Na mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin rozgrywanego w ramach rozgrywek polskiej Ekstraklasy przybyło ponad 10 000 kibiców. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, znaleźliśmy wielu klientów na miód i produkty pszczele, rozdaliśmy wiele ulotek z ofertą edukacyjna szkoły. Nie brakowało oczywiście emocji sportowych;  niestety, po ciekawym meczu z imponująca oprawą kibiców Jagiellonia przegrała z Pogonią Szczecin 2 : 3.

Naszej obecności na stadionie Jagi została odnotowana na oficjalnej stronie klubu Jagiellonia Białystok i na stronach portali społecznościowych.

Szkołę reprezentowali uczniowie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli: Jakub Dudek, Mikołaj Klon i Łukasz Kloc oraz uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Pszczelej Woli – Aleksandra Siemieniuk i Wiktoria Melaniuk. Opiekunami byli panowie Jarosław Prus i Jaromir Łokaj.

Pragniemy Serdecznie Podziękować Wspaniałemu Klubowi z Podlasia za możliwość zaprezentowania naszej szkoły podczas  meczu Ekstraklasy, a w szczególności panu Emilowi Kamińskiemu  – specjaliście ds. marketingu Jagiellonia Białystok  S.A  za przekazanie piłek i strojów sportowych dla Naszej Szkoły.

Do Zobaczenia wkrótce na kolejnym meczu Jagiellonii !