Nauczyciele i szkoły z naszego województwa otrzymali nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym Kuriera Lubelskiego

Kurier Lubelski przyznał tytuły i wyróżnienia nauczycielom i placówkom edukacyjnym w województwie lubelskim. Już po raz kolejny uczniowie i rodzice wskazują nas jako placówkę wyróżniającą się w regionie. W tym roku szkolnym otrzymaliśmy kilka nominacji. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, a zarazem najlepszy dowód na to, że staramy się spełniać oczekiwania, a nasza szkoła zajmuje coraz mocniejszą pozycję w regionie. To sukces całego naszego zespołu, który pracuje na wspólny wizerunek. Nominacje do nagrody są dla nas tak wielką satysfakcją, że już czujemy się jak zwycięzcy. Podczas Gali Plebiscytu Edukacyjnego 2023 nagrodę w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odebrała nauczycielka z naszej szkoły – Monika Szabat.