Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 o godz. 10.00 w sali gimnastycznej.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego poprzedzi uroczysta Msza Święta w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Żabiej Woli o godz. 8.00.

Spotkania z wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach oraz w formie online ( platforma TEAMS) dla tych uczniów, którzy nie będą mogli uczestniczyć w stacjonarnym rozpoczęciu roku.

UWAGA! UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH!!!

Linki do spotkań z wychowawcami w dniu 31.08.2021 ( wtorek) zostaną przesłane na podany w dokumentach adres mailowy.

W związku z niemożliwością zakwaterowania młodzieży w internacie, dni 02 i 03 września 2021 (czwartek, piątek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Uczniów klas pierwszych zapraszamy do internatu w dniu 5 września (niedziela) od godz. 15.00.

Uczniowie klas starszych informację odnośnie  zakwaterowania w internacie otrzymają od swoich wychowawców.