logo
moodle
logo75

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

PSZCZELA WOLA MISTRZEM POWIATU LUBELSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ !!!

30 listopada 2022 roku w Zespole Szkół im. Ks. Antoniego Kwiatkowskiego miała miejsce Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej chłopców roku szkolnego 2022/2023.

Do zawodów przystąpiło 6 drużyn z powiatu lubelskiego. Oprócz Gospodarzy były to szkoły ponadpodstawowe z Pszczelej Woli, Piotrowic, Bełżyc, Niemiec oraz druga bychawska szkoła – Zespół Szkół Zawodowych.

Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach na zasadzie „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z eliminacji grupowych wchodziły do rozgrywek półfinałowych, które w efekcie dawały mecz o miejsce pierwsze i trzecie.

W fazie grupowej Pszczela Wola grała z drużynami ZSTR Piotrowic oraz ZSZ w Bychawie.

Mecz z Piotrowicami przegraliśmy 1:3, zaś w meczu z Zespołem Szkół Zawodowych wygraliśmy 3:1 i weszliśmy do półfinału z drugiego miejsca.

Półfinał zagraliśmy bardzo dobrze, wygrywając z najsilniejszym zespołem – LO im. Ks. Kwiatkowskiego w Bychawie 4:0. W finale rozgrywek chłopcy poszli za ciosem i wygrali po ciekawym meczu z ekipą z Bełżyc 4:1.

Nasi piłkarze sprawili ogromną niespodziankę wygrywając cały turniej i zostali Mistrzami Powiatu Lubelskiego w Halowej Piłce Nożnej!

A dokonali tego: Mateusz Leszko, Dawid Nestorowicz, Mikołaj Mokijewski, Hubert Nieróbca (Król Strzelców Turnieju), Mikołaj Gustaw,  Tulegen Madyar, Marcel Brzoskowski, Bartłomiej Pawlak. Opiekunem drużyny jest pan Jarosław Prus.

NASZYM PIŁKARZOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Comments are closed.
Ważne linki
Kategorie