Promocja szkoły podczas II Wojewódzkiego Święta Miodu

W dniu 20 września 2020 roku na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbyło się II Wojewódzkie Święto Miodu. Impreza ta miała charakter regionalny. Wśród wielu wystawców nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Nauczyciele wraz z uczniami wzięli udział we Mszy Świętej oraz przygotowali stoisko promocyjne. Uczniowie naszego technikum  byli odpowiedzialni za przygotowanie bankietu dla zaproszonych gości. Byliśmy gośćmi Telewizji Polskiej. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować produkty pszczele, różne gatunki miodu i jego wykorzystanie w kuchni szerszej grupie odbiorców. Udział w imprezie przyczynił się do promocji naszej placówki. Zwiedzający mogli zakupić różnorodne produkty pszczele oraz fachową literaturę. Mamy nadzieję, że liczne grono osób, które nas odwiedziło zawita do Pszczelej Woli.

Serdecznie zapraszamy!