IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w IV Powiatowej Konferencji Szkolnictwa Specjalnego, która odbędzie się 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie.

Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem konferencji jest:

– prezentacja oferty Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie, Bełżycach i w Lublinie.

– Zaprezentowanie rozwiązań w obszarze edukacji, terapii, opieki i wychowania skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i ich rodzin oferowanych przez szkolnictwo specjalne.

Konferencję uatrakcyjnią stosika wystawiennicze wszystkich prowadzonych przez Powiat Lubelski placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz PCPR w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy.

Plakat A3 Konferencja Szkół Specjalnych