Dołącz do akcji „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

W dniach 06.12 – 16.12.2021 r. nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” Zbieramy trwałe produkty spożywcze (makaron, kasza, ryż, konserwy, olej, herbata, kakao i słodycze) oraz środki czystości.
Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowana jest od 1993 roku przez Polskie Radio Lublin (prowadzona przez Panią Ewę Dados). Nasza szkoła bierze udział w zbiórce i pomaga potrzebującym rodzinom już od 11 lat.
Zachęcamy klasy do wspólnego działania i integracji. Zbierzcie wspólnie produkty i przynieście do naszej biblioteki.
Zebrane dary zostaną przeznaczone na świąteczne paczki dla najuboższych rodzin.
Kochani, w ten trudny czas na wagę serca, dosłownie, bez przenośni jest każdy gest przyjaźni, pamięci, otuchy i wsparcia. Nie pozostańmy obojętni.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.