Uczniowie z Pszczelej Woli na Dniach Otwartych w Białej Podlaskiej

12 kwietnia 2022 roku młodzież naszej szkoły wzięła udział w Dniu Otwartym AWF w Białej Podlaskiej.

Program wydarzenia obejmował część oficjalną, koncert Akademii Wychowania Muzycznego oraz warsztaty edukacyjne dla uczniów i nauczycieli.  Informacje o wszystkich kierunkach i specjalnościach przedstawili nam studenci – aktualnie studiujący na poszczególnych wydziałach.

Po koncercie nastąpiło zakończenie części oficjalnej i zostaliśmy zaproszeni na warsztaty edukacyjne, które zawierały osiem propozycji dla uczniów i dwie dla nauczycieli. Zajęcia były bezpłatne i kończyły się uzyskaniem certyfikatu.

Uczestniczyliśmy w warsztatach z: pierwszej pomocy, samoobrony , tapingu oraz makijażu do szkoły i na imprezę.

To był bardzo udany dzień!

Foto AWF Biała Podlaska