logo
moodle
logo75

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Szkolenie: Kurs inseminacji matek pszczelich

  • Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie we współpracy z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli organizuje rokrocznie kurs inseminacji matek pszczelich, który będzie obejmować część podstawową, konsultacyjną i egzamin. Kurs organizowany jest w maju/czerwcu po wcześniejszym zebraniu grupy chętnych (max. 15 osób).
  • Do egzaminu mogą przystąpić osoby, które odbyły kurs podstawowy i co najmniej roczną praktykę inseminacji w pasiece, bądź też opanowały umiejętność inseminacji jako ekstern.
  • Od uczestników kursu podstawowego nie wymaga się posiadania własnego sprzętu do unasieniania matek pszczelich, natomiast osoby przystępujące do egzaminu muszą przywieźć własny aparat do unasieniania matek pszczelich oraz pięć matek nieunasienionych do ćwiczeń lub zakupić je na miejscu (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami).

 

 

Zajęcia prowadzi doświadczona kadra Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie we współpracy z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli

Prosimy o zgłaszanie się osób zainteresowanych bezpośrednio do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Szkolenia Zawodowego w Pszczelej Woli.

Zapraszamy do Pszczelej Woli!

Ważne linki
Kategorie