logo
moodle
logo75

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Internat ZSR CKZ w Pszczelej Woli

  1. Internat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły i stanowi integralną część Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Pszczelej Woli. W skład internatu wchodzą dwa dwupiętrowe budynki, z których jeden zamieszkują dziewczęta, a drugi chłopcy.

Młodzieży zapewniamy całodobową opiekę pedagogiczną przez 7 dni w tygodniu. Na każdej kondygnacji znajdują się pokoje mieszkalne (3 osobowe), świetlice, toalety i łazienki z natryskami. Do dyspozycji młodzieży są między innymi:

  • sala audiowizualna z projektorem multimedialnym i nagłośnieniem;
  • siłownia z oddzielnym pomieszczeniem do ćwiczeń sztuk walki i salą do aerobiku;
  • pokój do ćwiczeń gry na instrumentach muzycznych;
  • sala klubowa – kawiarenka;
  • sklepik szkolny;
  • łącze internetowe wi-fi;

Doświadczony personel kuchni zapewnia całodzienne wyżywienie dla ponad 200 osób. W wygodnej i przestronnej stołówce jednorazowo do posiłku może zasiąść 120 osób.

W czasie wolnym uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.  Mogą doskonalić umiejętności wokalno-taneczne w Zespole Pieśni i Tańca Apis, rozwijać sprawność fizyczną w grach zespołowych: siatkówce, koszykówce, w piłce halowej i ręcznej. Doskonalić umiejętność gry w szachy i warcaby. Dla miłośników strzelania sportowego prowadzone są zajęcia na strzelnicy. Wychowankowie biorą udział w rywalizacji sportowej między bursami i internatami z województwa lubelskiego.

 

Zakwaterowanie w roku szkolnym 2022/2023 rozpocznie się 31 sierpnia od godziny 14:00

Informujemy, iż posiłki będą wydawane od 1 września od śniadania

 

  1. Warunki zakwaterowania:

 

Uwaga:

Od 1 września 2022 roku opłata za pobyt w internacie wynosi:

80 zł dla osób deklarujących niepozostawanie na weekend;

112 zł dla osób deklarujących pozostawanie na weekend (deklaracje składamy w dniu kwaterowania).

Opłata za całodzienne wyżywienie wynosi 17 zł (sam obiad 9 zł)

Warunkiem zakwaterowania osób mieszkających kolejny rok jest uregulowanie zaległości w opłatach z poprzedniego roku szkolnego, w przeciwnym razie zakwaterowanie nie będzie możliwe.

Dla uczniów naszej szkoły zapewniamy miejsca w internacie. Warunkiem zakwaterowania w internacie jest dokonanie opłat. Opłaty za wyżywienie i pobyt w internacie należy uiszczać regularnie i terminowo, najpóźniej do dnia 20-go poprzedzającego miesiąca (decyduje data wpływu środków na konto szkoły). w kasie szkoły lub na konto szkoły:

Bank Millennium 63 1160 2202 0000 0003 5376 6624

W przypadku nieterminowych wpłat szkoła jest zobowiązana do naliczenia odsetek za zwłokę stosownie do przepisów.

 

Informacja dla uczniów obcokrajowców

Warunkiem rozpoczęcia nauki w szkole jest posiadanie przez uczniów z zagranicy polskiego ubezpieczenia zdrowotnego.

Opłaty w wysokości  558 zł. za 10 miesięcy, należy dokonać przed rozpoczęciem nauki, każdorazowo na okres bieżącego roku szkolnego u kierownika internatu.

REGULAMIN_INTERNATU           Podanie do internatu <pobierz doc>

W okresie wakacji letnich zapraszamy do naszej placówki grupy zorganizowane. Zapewniamy tanią bazę noclegową, smaczne domowe posiłki, możliwość korzystania z bazy sportowo – rekreacyjnejDysponujemy dwiema salami (mniejszą na ok. 70 osób i dużą – na ok. 250 osób) ze sprzętem audiowizualnym – możliwość organizowania szkoleń, konferencji. Posiadamy również pokoje o podwyższonym standardzie 1 i 2 osobowe z łazienką.

Kontakt: [email protected]

tel. 81 5628076 wew. 21

 

 

Ważne linki
Kategorie