Wyniki pierwszego etapu konkursu „PSZCZOŁY ZNAM I O NIE DBAM”

„PSZCZOŁY ZNAM I O NIE DBAM” Konkursu wiedzy ekologicznej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu Województwa Lubelskiego.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców pierwszego etapu konkursu, którzy w rywalizacji szkolnej zdobyli największą liczbę punktów.
Do 16 października 2020 r. szkoły przesyłają na adres: [email protected] mailowe potwierdzenie uczestnictwa zakwalifikowanych do finału uczniów/ucznia (załącznik nr 4), podając ich/jego adres mailowy. Organizator od tego momentu będzie kontaktował się z uczestnikami konkursu za pośrednictwem wskazanych adresów mailowych. Niewysłanie takiego potwierdzenia do dnia 16 października 2020 r. jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w konkursie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do finału.

Wyniki konkursu (pdf)