Uroczyste otwarcie Stacji Badawczej i Ośrodka Dydaktyczno-Szkoleniowego Jeździectwa i Hipoterapii

Dnia 29 września 2022 r. młodzież pierwszej klasy technikum – Technik hodowli koni oraz pierwszej klasy Liceum o profilu jeździeckim miała okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu Stacji Badawczej i Ośrodka Dydaktyczno-Szkoleniowego Jeździectwa i Hipoterapii Uniwersytetu Przyrodniczego znajdującego się na Felinie. Mogliśmy wysłuchać przemówień wielu ważnych osób z branży, które wspierały realizację tego wielkiego przedsięwzięcia. Imprezie towarzyszyły ciekawe pokazy konne. Każdemu z uczestników najbardziej zapadł w pamięć emocjonujący występ ApolinarskiGroup, czyli pokaz woltyżerki, dżygitówki i wszelakich trików kaskaderskich wykorzystywanych w filmach. Nowy ośrodek prezentuje się wspaniale – mamy nadzieję, że nie raz skorzystamy z jego wielu możliwości. Młodzież mogła również skorzystać z przejażdżki powozami konnymi, a także posilić się na bankiecie. Wszyscy wróciliśmy w wyśmienitych humorach.

Kinga Krusińska