Studniówka w Pszczelej Woli 2022

W sobotę, 5 lutego, w „Rezydencji w szczerym polu”, maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli bawili się na balu studniówkowym. Bal rozpoczął się tradycyjnym, staropolskim tańcem – polonezem, którego poprowadził Dyrektor szkoły – pan Marcin Kępowicz.  Pierwszy raz w historii ZSR  studniówka odbyła się poza murami szkoły. Ten wieczór był wyjątkowy, uświadomił nam, że czas płynie nieubłaganie. Niedawno witaliśmy naszych wychowanków w progach szkoły, niedawno uczyliśmy ich historii szkoły, hymnu Pszczelej Woli, a za moment oni sami przekroczą symboliczny próg dojrzałości i staną przed najważniejszym w życiu egzaminem. „Dzisiejszego wieczoru, podobnie jak waszych nauczycieli i rodziców, rozpiera mnie duma, kiedy na Was patrzę, kiedy widzę, jak zmieniliście się, jak dojrzeliście na naszych oczach” – tymi słowami powitał uczniów Dyrektor ZSR CKZ w Pszczelej Woli – pan Marcin Kępowicz.

Maturzyści podziękowali swoim nauczycielom za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość, cierpliwość i wychowanie. Dyrektor szkoły – Marcin Kępowicz odczytał też list Pana Starosty – Zdzisława Antonia – z życzeniami satysfakcjonujących wyników na maturze i niezapomnianych wrażeń podczas studniówki. Były wspólne zdjęcia, tort, niezapomniane rozmowy, a dobra zabawa trwała do samego rana.

Wychowawcy klas maturalnych

Autorem zdjęć jest pan Marcin Pietrusza.