Powitanie Wiosny w Pszczelej Woli

W dniu 21 marca 2024r. powitaliśmy w naszej szkole Wiosnę oraz obchodziliśmy Dzień Ekologii. Na początek nasi uczniowie wzięli udział w Konkursie Wiedzy Ekologicznej na platformie Kahoot. Najlepsi z Nich zostali nagrodzeni świeżymi owocami.

Uczniowie mogli zaprezentować również swoje pasje podczas „Wiosennego Przeglądu Talentów”,  który miał na celu promowanie pasji Pszczelowolan oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Uczestnicy przygotowali własne propozycje piosenek i wierszy. Wykonawcy udowodnili, że muzyka i śpiew, szeroko pojęta sztuka, odgrywają bardzo ważną rolę w ich życiu. Każdy z uczestników został nagrodzony upominkiem.

I choć w Dniu Wagarowicza niejeden  pozostaje wierny tradycji wagarów, nasi uczniowie udowodnili, że nawet tego dnia warto przyjść do szkoły, by wziąć udział w klasowym konkursie na najlepszą frekwencję. W zażartej rywalizacji zwyciężyła klasa I THK i oprócz „Przechodniej Miotły Antywagarowicza” wygrała nagrodę główną – dofinansowanie do wycieczki szkolnej, na którą udadzą się już w maju!

Zwieńczeniem naszego Dnia Wiosny było tradycyjne ognisko szkolne i pieczenie kiełbasek.

Było wesoło, wiosennie i z humorem.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w Galerii!