Podsumowanie staży zagranicznych w Spoleto (Włochy)

W dniu 23 czerwca 2023r. w ZSR CKZ w Pszczelej Woli odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Kwota dofinansowania 55728,00 euro.W spotkaniu wzięli udział: dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. W projekcie uczestniczyła grupa 28 uczniów wraz z opiekunami p. A. Kępowicz, B. Frant, E. Wachowską oraz 4 nauczycieli przedmiotów zawodowych M. Kępowicz, T. Kędziora, Z. Dziedzic, T. Chwała. Uczniowie realizowali staż we Włoszech w miejscowości Spoleto. Julia, jedna z uczestniczek projektu opowiedziała jak przebiegał staż, wszyscy zebrani mogli obejrzeć prezentacje multimedialną z jego przebiegu. Następnie p. dyr. M. Kępowicz wraz z koordynatorem projektu p. E.. Wachowską wręczyli uczestnikom  dokumenty potwierdzające odbycie stażu Europass-Mobilność, Kartę oceny wystawioną przez każdego z pracodawców oraz certyfikaty ukończenia szkoleń.