Zwycięzcy Konkursu PSZCZOŁY ZNAM I O NIE DBAM

Wyniki finału konkursu „Pszczoły znam i o nie dbam”.
Szanowni Państwo Dyrektorzy, opiekunowie, drogie dzieci poniżej prezentujemy laureatów konkursu, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca oraz zwycięskie szkoły.
Gratulujemy wszystkim imponującej wiedzy o pszczole miodnej i pszczelarstwie. Konkurencja była ogromna: wzięło udział ponad 50 szkół z całego województwa lubelskiego. Rywalizowało prawie 600 uczniów. W finale online walczyło 122 uczestników. Dziękujemy serdecznie za udział.
Jeszcze garść informacji organizacyjnych.
Wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie w terminie późniejszym. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie jesteśmy w stanie jeszcze określić dokładnego terminu spotkania. Prosimy śledzić stronę naszej szkoły www.pszczelawola.edu.pl oraz Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie www.lubelskie.pl.

Laureaci:

1. Chachuła Filip – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Prawiednikach
2. Król Hanna – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
3. Wąsowski Maksymilian – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuliłowie

Zwycięskie szkoły:

1. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego 22-100 Chełm