XXX Ogólnopolska Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w naszej szkole

Zbliża się zimowy czas i jak zawsze Ludzie Dobrej Woli śpieszą, by „kruszyć serca lód”.
W dniach 24.11 – 16.12.2022 r. w naszej szkole będzie się odbywała zbiórka w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Zbieramy trwałe produkty spożywcze (makaron, kasze, ryż, konserwy, olej, herbatę, kakao i słodycze). Dary można przynosić do biblioteki lub pokoju 121 w internacie.
Zgodnie z hasłem „Podziel się tym co masz” będziemy dzielić się tym, co przyniesie wsparcie, radość i umocni wiarę w Drugiego Człowieka.
Będziemy nieść pomoc wszystkim, dla których los nie zawsze jest łaskawy, których spotyka „zima” zapomnienia i samotności, tych, którzy wciąż mają nadzieję na prawdziwe, pełne miłości Boże Narodzenie …