(Wirtualne) Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Wirtualne zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego to dla nas wszystkich szczególna chwila. Zanim jednak nasze głowy wypełni blask lipcowych i sierpniowych promieni słońca powróćmy na chwilę pamięcią do początku roku szkolnego – przypomnijmy sobie, jaki był wyjątkowy. Rozpoczął się jesienią zeszłego roku całkiem zwyczajnie i był to poniedziałek. Nastał zatem czas wytężonej pracy. W nieskończoność ciągnęły się deszczowe, ponure dni października, listopada. Zimowy grudzień przyniósł nieco odprężenia i radości – Mikołaj, święta i karnawałowy szał ogarnął wszystkich. Styczeń i luty był czasem zmagań z ocenami za pierwszy semestr.

Jak zimny i niespodziewany prysznic spadła na nas marcowa pandemia. Ostatni raz byliśmy w szkole 11 marca 2020 roku i pewnie nikt nie przypuszczał, że będzie to ostatni dzień normalnej, tradycyjnej nauki w sali lekcyjnej, w prawdziwej ławce szkolnej. Wtedy odbyły się ostatnie lekcje w realu, a nie on-line. W ciągu jednego dnia nastąpiły w życiu nas wszystkich ogromne zmiany, dotknęły nas ograniczenia, które trudno było sobie wyobrazić jeszcze dzień wcześniej. W ten sposób upłynęły nam kolejne miesiące: kwiecień, maj, czerwiec…

Świadectwa już wypisane, białe koszule na sznurze schną, a nam przyszło pożegnać się ze szkołą nietypowo, bo wirtualnie.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w zakończeniu roku szkolnego. Kliknij w interaktywną pszczółkę, obejrzyj filmy i zdjęcia.