Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dnia 1 września 2020 r. spotkaliśmy się po długim okresie narodowej kwarantanny, by, inaczej niż zazwyczaj, ale mimo to uroczyście, wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Wszyscy uczniowie klas pierwszych wraz z nauczycielami i wychowawcami spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie wierszem i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego upamiętniono 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Nowy rok szkolny przyniósł wiele zmian w naszej szkole. Dla społeczności Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Pszczelej Woli było to szczególnie uroczyste i historyczne rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie gorąco pożegnali byłego dyrektora szkoły – Pana Mirosława Worobika, dziękując za ogromną pasję, profesjonalizm i odpowiedzialność, za szczerość i skromność oraz niewiarygodną życzliwość i uśmiech dla każdego.

Stanowisko nowego dyrektora ZSR CKZ w Pszczelej Woli objął Pan Marcin Kępowicz – absolwent tutejszego Technikum Pszczelarskiego im. Zofii i Tadeusza Wawrynów.

Życzymy Panu Dyrektorowi samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów.

Jaki będzie ten rok szkolny? Mamy nadzieję, że bezpieczny i pomyślny.

ms