Spotkanie autorskie w Bibliotece im. E. Kołaczkowskiej w Strzyżewicach

W piątkowe popołudnie, 21 października 2022 roku, uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w  spotkaniu  z Katarzyną Bester  i Gabrielą L. Orione, autorkami współczesnych powieści obyczajowych. Pisarki podzieliły się z czytelnikami swoim optymizmem, radością z pisania, pomysłem na życie. Opowiedziały o swojej twórczości. Mogliśmy posłuchać opowieści dowcipnych i zarażających pozytywną energią osób.

Dla naszych uczniów było to pierwsze spotkanie autorskie. Bezpośredni kontakt z twórcami uczy świadomego odbioru literatury, pogłębia wrażliwość i stanowi inspirację do czytania. Pokazuje, że warto mieć pasje, rozwijać zainteresowania i pielęgnować talenty.

Organizatorem spotkania była Biblioteka im. E. Kołaczkowskiej w Strzyżewicach  Dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

IK