logo
kkz p1 r1 j1 k1 LO1
moodle kkz tp2 tr2 j2 LO3

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Konkurs LEMoniada 2021

Lemoniada, to organizowane od 2011 roku konkursy inspirowane twórczością Stanisława Lema. Tym razem książką „Niezwyciężony„.
Konkurs składa się z sześciu comiesięcznych etapów (styczeń-czerwiec 2021), podczas których zadanych zostanie w sumie 60 pytań, oraz z etapu VII, który odbędzie się po wakacjach 2021. Podczas każdego z etapów I-VI trzeba odpowiedzieć na 10 pytań, które zostaną ogłoszone na stronie www.ogroddoswiadczen.pl.
Każdemu pytaniu towarzyszą cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa (uwaga: przy kilku pytaniach prawidłowa jest większa liczba odpowiedzi, ale wystarczy wskazać jedną z nich, by zdobyć maksymalną liczbę punktów).
Odpowiedzi należy przesłać e-mailem na adres [email protected], zaznaczając numer pytania i wybraną odpowiedź (np. 1-A, 2-B itp.).
Poszczególne serie pytań zostaną ogłoszone – odpowiednio – w pierwszym tygodniu stycznia, lutego, marca, kwietnia, maja i czerwca 2021. We wszystkich pierwszych sześciu etapach można wziąć udział do 30 czerwca 2021 do godziny 23:59:59. W pierwszych sześciu etapach można korzystać z dowolnych źródeł (np. Internet) i podpowiedzi.

W konkursie może wziąć udział każda istota zamieszkująca Wszechświat, która spełni warunki Regulaminu: https://bit.ly/3nT4jvZ

Ktoś chętny?…  Zapraszamy, przecież to Rok Stanisława Lema!

Comments are closed.
Ważne linki
Kategorie