Kiermasz dobroczynny Szkolnego Koła Wolontariatu

W piątek 19.11. 2021r. odbył się kiermasz, z którego dochód w całości przeznaczony będzie na budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci w gm. Zaleszany (woj. podkarpackie).

To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły odnaleźć swoją oazę spokoju, spędzić czas z najbliższymi i spełniać dziecięce marzenia.
„Dom Aniołków” ma służyć tym najbardziej pokrzywdzonym dzieciom, które dotknęła ciężka choroba i cierpienie. To wyjątkowy Dom, gdzie każde bardzo chore dziecko, a także jego najbliższa rodzina, znajdzie spokój i ukojenie.

Inicjatywa poruszyła uczniów należących do Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pani Anny Pulikowskiej-Niećko. Wszyscy włączyli się do działania i włożyli swoją pracę, zaangażowanie i serce w przeznaczone do sprzedaży rzeczy.
Rękodzieło wykonały: Wiktoria Klimkiewicz, Adrianna Praczyk, Amelia Kura, Wiktoria Szymaniak, Oliwia Sciepuk, Klaudia Rządkowska, Julita Kowalska.
Plakat i dekoracje: Zosia Sobiecka.
Ciasto przygotowały: Julia Piasecka, Zuzanna Mazur, Aneta Zielińska.
Organizacja i sprzedaż: Aneta Zielińska, Laura Listos, Zofia Sobiecka, Anna Bożek, Julia Piasecka, Gabrysia Nowak, Patrycja Gajowiak.
Plan i koordynacja opiekun Koła.
Dziękujemy, że można na Was liczyć. Zawsze chętne do działania i podejmujące wyzwania. Brawo!
Kiermasz okazał się sukcesem, dlatego powtórzymy tę inicjatywę.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich, którzy wsparli kiermasz: kupujących oraz darczyńców. Szczególne podziękowania składamy pani Bożenie Stępień za wsparcie i ofiarowanie przedmiotów na sprzedaż.

Zawsze pamiętajmy o celu jaki nam przyświeca. Razem, możemy uczynić bardzo wiele dobrego.

A. P-N