Dary dla schroniska i szkolenie wolontariuszy!

Dnia 30.11.2022r. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu odwieźli do lubelskiego schronika dary zebrane podczas szkolnej zbiórki i dyskoteki.
Jesteśmy bardzo dumni z naszej społeczności szkolnej, która potrafi jednoczyć się i wspierać tych najbardziej potrzebujących. Zima jest okresem szczególnie trudnym dla zwierząt, stąd nasze działania skierowane zostały własnie tam. Kolejny raz pokazaliście, że serca pszczelowolskiej młodzieży są wielkie, współczujące i otwarte na pomoc.

Dodatkowo dziewczęta z Koła wzięły udział w szkoleniu dla wolontariuszy dotyczącym zasad bezpieczeństwa i zrozumienia zachowania zwierząt ze specjalistą behawiorystyki oraz lekcję ze specjalistą od gadów i gatunków niebezpiecznych.
Dziękujemy i liczymy na wsparcie przy kolejnych akcjach.