3 września 2018 roku miała miejsce Inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie z klasy II LO przygotowali akademię, podczas której upamiętnili rocznicę wybuchu II wojny...
Uczniowie klas II i III Technikum Pszczelarskiego oraz III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych proszeni są o dostarczenie do sekretariatu szkoły do 29.08.2018r. (środa)...