Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w naszej szkole

„Tyle marzeń jest na świecie

Czy się spełnią? Trzeba wierzyć…

Bo od Ciebie tak naprawdę, bo od Ciebie to zależy.”

Ewa Dados

21 grudnia 2021r. podsumowaliśmy akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Cieszymy się bardzo, że w tym roku nasza szkoła ponownie stała się jednym ze sztabów. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że potrafią się dzielić i chcą wspomagać osoby potrzebujące. Zebrane dary zostały przekazane do współorganizatorów Akcji: Caritas Archidiecezji Lubelskiej i Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta. Szczegółowy wykaz zebranych produktów zawiera protokół przekazany do Biura Organizacyjnego Akcji.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania za udział  w tej szlachetnej inicjatywie. Dziękujemy przede wszystkim  za wrażliwość, hojność
i chęć dzielenia się z innymi.
Jesteśmy przekonani, że zebrane dary sprawiły wiele radości, a czas świąt Bożego Narodzenia był lepszy dla tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.