Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność, troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie akademii głos zabrała pani Dyrektor Magdalena Pielecka-Szafruga, która mówiła o trudnej, ale pięknej pracy nauczyciela. Nauczyciele  oraz pracownicy osiągający sukcesy, podejmujący działania na rzecz promocji szkoły w środowisku otrzymali nagrody Dyrektora Szkoły. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

ms