Zakończenie nauki to dla maturzystów moment zwrotny, który łączy ulgę z lękiem przed nieznanym…

Takie chwile przyszło i nam dzielić 24 kwietnia 2026 roku w murach naszej szkoły. Podczas uroczystej akademii przygotowanej przez kolegów z klas młodszych podjęliśmy próbę podsumowania i symbolicznego pożegnania z dotychczasową codziennością absolwentów naszej szkoły. Trudno w kilku zdaniach opisać wkład tegorocznych absolwentów w codzienność tego miejsca, możemy powiedzieć jedynie „dziękuję” za 4 lub 5 lat waszej tutaj obecności. Świadectwa, dyplomy i podziękowania w formie papierowej niech będą dla was pamiątką, po którą sięgniecie czasami z nostalgią, przypominając sobie o chwilach tutaj spędzonych.

Zatem chcemy was absolwenci wypuścić w świat licząc, że lata tutaj spędzone dodadzą wam odwagi przed nieznanym…