10 dniowa izolacja osób z zagranicy, które są słuchaczami KKZ

W związku z sytuacją epidemiczną osoby z zagranicy, które są słuchaczami kwalifikacyjnych kursów zawodowych, zgodnie z wytycznymi GIS i MEN, aby mogły uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych podczas odbywających się zjazdów muszą poddać się 10 dniowej izolacji. W przeciwnym razie nie zostaną wpuszczone do szkoły. Nie dotyczy to osób, które na stałe są zameldowane w Polsce.

W  tym momencie proponujemy Państwu korzystanie z umieszczonych na naszej platformy Moodle dla dorosłych (osoby uczące się II rok) i platformy Moodle dla KKz ROL.03 (osoby rozpoczynające naukę) materiałów edukacyjnych z zajęć.

Dostęp do platformy można uzyskać wchodząc na stronę szkoły  www.pszczelawola.edu.pl

Osoby, które nie posiadają konta na naszej platformie proszone są o podanie aktualnego adresu e-mail przesyłając go na adres [email protected] , w informacji zwrotnej  przesłana zostanie instrukcja logowania.