ZSR CKZ w Pszczelej Woli podczas Targów Edukacyjnych w Lublinie

W dniach 9-10 marca 2023 r. odbyły się Targi Edukacyjne w Lublinie w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. Nasza szkoła wystawiła stoisko pod patronatem Powiatu Lubelskiego. Uczniowie i nauczyciele wykazali się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem w promocję ZSR CKZ w Pszczelej Woli. Ofertę edukacyjną przedstawiali uczniowie, odgrywając scenki dotyczące poszczególnych kierunków kształcenia, zajęć pozalekcyjnych, udziału w projektach, np. Erasmus+. Młodzież z poszczególnych typów szkół przeprowadziła tematyczne konkursy dla gości odwiedzających stoisko, za udział w których wręczane były atrakcyjne nagrody. Na stoisku było można degustować słodkości i napoje przygotowane oraz serwowane przez naszych uczniów. Ponadto odwiedzający nas zainteresowani otrzymali ulotki z ofertą edukacyjną naszej placówki. Wszyscy zostali zaproszeni na dni otwarte, które odbędą się 19 kwietnia 2023r.

Uczniowie fantastycznie zaprezentowali się na scenie głównej podczas występów artystycznych, prezentując swoje talenty wokalne i taneczne. Uwieńczeniem naszej pracy było zdobycie pierwszego miejsca za najlepiej przygotowane stoisko spośród wszystkich szkół ponadpodstawowych.

„Mówcie, co tam chcecie, Pszczela Wola najlepsza na świecie!”

Katarzyna Wertel

Ewa Wachowska