Zachęcamy i zapraszamy! Wirtualny Dzień Otwarty – 7.05.2021 – piątek

Zachęcamy i zapraszamy!

7 maja – czyli już jutro – nastąpi kolejny pszczelowolski Wirtualny Dzień Otwarty. Okazja do wszechstronnego zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz zadania wszelkich pytań dotyczących szkoły i tutejszej codzienności.

Narzędziem komunikacji stanie się sprawdzona platforma Teams – link do wydarzenia znajdą Państwo nieopodal.

Do zobaczenia i usłyszenia!

14:00 – wystąpienie Dyrektora Szkoły
14:15 – prezentacja zawodów: technik pszczelarz, technik rolnik, technik agrobiznesu, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
14:45 – prezentacja zawodów: technik żywienia, kucharz, piekarz
15:15 – prezentacja liceum – profile: jeździecki, językowy i sportowy

Chcesz dołączyć do spotkania? To łatwe!

>>>Dołącz do spotkania online<<<

Po kliknięciu na  link, w zależności od tego czy posiadasz już Teamsy i masz konto czy nie, wybierasz opcję „Otwórz w aplikacji Teams” i przechodzisz bezpośrednio do spotkania online lub klikasz „Kontynuuj w tej przeglądarce”.

Jeżeli dołączysz przez przeglądarkę to pamiętaj aby zezwolić na użycie mikrofonu i kamery (kliknij „zezwalaj”).

Jeszcze tylko w polu „wpisz nazwę” wpisz swoje imię oraz nazwę swojej szkoły/miejscowość i kliknij „Dołącz teraz”.

Po chwili oczekiwania w poczekalni zostaniesz dołączony do spotkania online.

Serdecznie zapraszamy.