Sukces tenisistek z Pszczelej Woli

SUKCES  TENISISTEK Z PSZCZELEJ WOLI

NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

ORAZ POWIATOWEJ LICEALIADZIE W TENISIE STOŁOWYM

25 i 26 października 2022roku w Piotrowicach miały miejsce Mistrzostwa Wojewódzkie Szkół Rolniczych i Średnich oraz Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Pawlak z klasy I TŻ, Igor Denkovich z klasy II Technikum Pszczelarskiego i Denys Lysenko z klasy III Liceum Ogólnokształcącego w kategorii chłopców  oraz Anna Mańka i Karina Łagut z kasy III Technikum Żywienia w kategorii dziewcząt. Opiekunami naszych uczniów byli pani Agnieszka Spozowska- Kaźmirska i pan Jarosław Prus.

Pierwszy dzień zmagań przyniósł sukces naszym dziewczętom: Anna Mańka w grze indywidualnej zajęła trzecie miejsce, a później w parze z Kariną Łagut drużynowo  wywalczyły srebrny medal Mistrzostw Szkół Rolniczych i Średnich Województwa Lubelskiego!

I choć drugiego dnia zmagań nie zdobyliśmy miejsc premiowanych medalami i pucharami, to nasi uczniowie zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze zajmując miejsca tuż za podium.

Serdecznie gratulujemy naszym tenisistkom i tenisistom wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.