Spotkanie z Cezarym Zamaną – polskim kolarzem szosowym

1 czerwca br. w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubelski ze Zdzisławem Antoniem – Starostą Lubelskim oraz Cezarym Zamaną – polskim kolarzem szosowym.
W związku ze organizowanym przez Powiat Lubelski wydarzeniem sportowym pod nazwą Cisowianka Mazovia MTB Maraton Edycja ,,O Puchar Starosty Lubelskiego” Pan Cezary Zamana opowiadał młodzieży o bezpiecznym kolarstwie oraz zdrowym i aktywnym stylu życia, a także zaskakiwał uczniów ciekawostkami z życia sportowca. Uczniowie mieli możliwość zadawania nurtujących ich pytań dotyczących kolarstwa, jak również mogli przejechać się rowerem samego mistrza, pana Cezarego.