logo
moodle_zsrckz4

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Kochani abiturienci!

Kochani abiturienci!

 

Dzisiaj, nieubłaganie, w innych niż dotychczas warunkach, nadszedł czas by Was pożegnać. Chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za ten czas, który mogliśmy wspólnie spędzić. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną w naszej pamięci na zawsze. Zapisaliście kolejną  ważną kartę w historii naszej szkoły.

Wszystko ma swój początek i koniec a każda chwila znika tak szybko, że nawet gdybyśmy chcieli ją zatrzymać, przemija. Pamiętacie pierwsze dni w szkole? Pewnie nie były łatwe… obce twarze, nowe obowiązki i ten niepokój. Czy dam radę? Czy dobrze wybrałem? Czy na pewno dotrzymam innym kroku? Stopniowo jednak pojawiła się wiara w siebie i przekonanie, że kroczycie właściwą drogą, tylko cel wydawał się wtedy tak odległy. Pamiętacie? Były dni lepsze i gorsze, jedynki, nieodrobione zadania domowe, pierwsze sukcesy, ale i porażki, Każde 45 minut lekcji zdawało się być wiecznością a jednak te lata spędzone w szkole minęły jak jedna chwila. Mamy nadzieje, że była to piękna chwila i będziecie mieć wspaniałe wspomnienia.

Bardzo się do Was przywiązaliśmy przez te lata  i Wasza przyszłość jest dla nas ważna,  dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm, obdarzaliście nas szacunkiem i zaufaniem. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem. Pusto będzie bez Was w przyszłym roku szkolnym.

Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne i zawodowe, wierzymy, że jesteście dobrze przygotowani i  poradzicie  sobie.

Kochani! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja.

Życzymy Wam spełniania marzeń! Pamiętajcie też, że  drzwi naszej szkoły będą dla Was zawsze otwarte.

Będziemy tęsknić!

 

Dyrekcja i  Grono Pedagogiczne


 


 

Comments are closed.
Ważne linki
Kategorie