Każdy gest nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat

Już po raz 14 Samorząd Uczniowski zorganizował  w  naszej szkole  zbiórkę darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Dnia 14 grudnia uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje podczas imprezy „ Mój Talent”. Przegląd miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Dzięki osobom, które zechciały wystąpić mieliśmy  możliwość zebrania darów, które będą przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Strzyżewicach.

Gościem specjalnym tegorocznego przeglądu był Zespół Pieśni i Tańca „Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który swoim programem artystycznym wprowadził nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania za udział  w tej szlachetnej inicjatywie. Dziękujemy przede wszystkim  za wrażliwość, hojność i chęć dzielenia się z innymi.