IV Turniej Piłki Ręcznej Burs i Internatów

28 marca 2019r. odbył się IV Turniej Piłki Ręcznej Burs i Internatów. W zaciętych meczach zmierzyły się drużyny z placówek: Bursy Szkolnej nr 7 przy Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T. Kościuszki w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 3 w Lublinie, Internatu przy Technikum Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz Internat Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Pszczelej Woli.

Klasyfikacja:
I miejsce otrzymali wychowankowie z ZSR CKP w Pszczelej Woli (broniąc kolejny raz tytułu mistrzowskiego)
II miejsce Bursa Szkolna nr 7 w Lublinie
III miejsce Bursa Szkolna nr 3 w Lublinie
IV miejsce Internat przy Technikum Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie

Dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły drużynie w składzie:
Kacper Kołodziej – kapitan
Maksymilian Szadura – bramkarz
Marek Król
Rafał Sęk
Paweł Guziak
Jakub Dudek
Mateusz Borowiec
Bartłomiej Kopiś
Łukasz Kloc
Michał Stachyra
Kacper Łaskarzewski

Nagrodę dla najskuteczniejszego zawodnika Turnieju otrzymał Kacper Kołodziej – za imponującą ilość 11 celnych trafień do bramki przeciwnika – gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową postawę i piękne emocje. Wspaniałym sędziom Jarosławowi Prusowi i Jaromirowi Łokajowi za utrzymanie dyscypliny na boisku oraz profesjonalizm.

Anna Pulikowska-Niećko

Podziękowania dla Karoliny Trzcińskiej, Kasi Trzcińskiej, Aleksandry Komarowej za pomoc oraz Aleksandrze Richter za fotograficzne dokumentowanie Turnieju.