logo
moodle
logo75

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Global Money Week

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 12. edycji międzynarodowej kampanii Global Money Week (GMW) – Światowym Tygodniu Pieniądza, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Zabezpiecz swoje pieniądze i swoją przyszłość” (Protect your money, secure your future).

GMW to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej. Jej istotą jest aby dzieci i młodzież od najmłodszych lat zyskiwały świadomość finansową oraz kształtowały postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych.

W ramach GMW klasa 1 LO na lekcji biznes i zarządzanie zapoznała się z materiałami wideo dotyczącymi podatków zaproponowanymi przez KNF a klasa 2 TŻ(TP) wzięła udział w webinarium  zorganizowanym w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR „Bezpieczny telefon- jak chronić się przed cyberprzęstępcami”

Dzięki aktywnemu udziałowi w tych zajęciach, młodzież miała okazję zrozumieć, jak ważne jest zabezpieczenie swojej przyszłości finansowej oraz jakie kroki można podjąć, aby osiągnąć stabilność finansową.

Jesteśmy przekonani, że udział w Global Money Week przyczyni się do wzrostu świadomości finansowej naszych uczniów i pomoże im w podejmowaniu mądrych decyzji finansowych w przyszłości.

Gratulujemy naszym uczniom aktywnego udziału i zachęcamy do dalszego poszerzania swojej wiedzy finansowej. Pamiętajmy, że umiejętne zarządzanie finansami to klucz do bezpiecznej i stabilnej przyszłości.

Comments are closed.
Ważne linki
Kategorie