Egzamin na odznakę Jeżdżę Konno w Pszczelej Woli

10 lutego 2023 r. na terenie obiektów stajennych oraz ujeżdżalni odbył się egzamin na odznakę Jeżdżę Konno dla uczniów ZSR CKZ w Pszczelej Woli. Udział wzięli zainteresowani licealiści klas jeździeckich oraz uczniowie nowo powstałego Technikum o specjalności Technik Hodowli Koni. Do egzaminu podeszło 19 zadających na wybranych przez siebie wierzchowcach. Każda osoba musiała zaliczyć część teoretyczną na stajni oraz część praktyczną na ujeżdżalni. Poziom zdawalności uplasował się  wysoko gdyż dla wszystkich zakończył się sukcesem. Dziękujemy komisji egzaminacyjnej : Pani Martynie Gajdek, Agnieszce Kaproń oraz naszym absolwentkom – Klaudii Pielacha i Julii Czarnieckiej. Oczywiście szczególne podziękowania należą się Panu Bartoszowi Wójcikowi, który zorganizował i dopiął cały egzamin. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zdającym.