Drodzy Absolwenci Szkół Podstawowych!!! Rozpoczęcie rekrutacji

Rozpoczęcie rekrutacji do Szkół Ponadpodstawowych

Drodzy Absolwenci Szkół Podstawowych!!!

Przed Wami bardzo ważny moment podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Od 16.05.2022 działa elektroniczny system  rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Pamiętajcie, że na podjęcie ostatecznych decyzji macie dużo czasu, gdyż proces wyboru szkół i składania podań będzie trwał od 16 maja br. do 24 czerwca br.
Jeśli Wasza macierzysta szkoła podstawowa wprowadzała dane osobowe kandydatów powinniście otrzymać w niej login i hasło do swojego konta. Jeśli szkoła podstawowa nie zakładała dla Was konta powinniście to zrobić samodzielnie, zapamiętując login, jaki zostanie Wam nadany w systemie i ustalone przez siebie hasło.

W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy pomoc w zakładaniu konta i wyborze szkół.

Pamiętajcie, że możecie kandydować najwyżej do 3 szkół, ale nie ma ograniczenia co do ilości oddziałów w tych szkołach!!! Im więcej oddziałów w nich wybierzecie, tym większą szansę będziecie mieli na to, aby zostać zakwalifikowanym do jednej z nich.
Mamy nadzieję, że Wasza praca w systemie elektronicznego naboru będzie przebiegała bezproblemowo.